Спорт в Токмаке
Акробатика у 1958-1964 роках

Зі спогадів Денисенко М.М.

Після закінчення школи - завод ім Кірова, потім армія. Але і в армії я не покінчив зі спортом. В школі авіаційних механиків ми втрьох - Іван з  Білої Церкви - раніш займався греко-римською боротьбою, Валєра з Євпаторії - гімнаст і я. В вільний час ми почали займатися груповою акробатикою.

Потім в Ленінградському окрузі проводився смотр художньої самодіяльності. Начальник школи запропонував нам виступити в Ленінграді. Ми готувались і виступ був вдалим. Нас нагородили грамотами і запросили виступати з показовими номерами на легкоатлетичних змаганнях Ленінградського воєнного округу в м. Новгород. І так ми провели 12 днів і добре виступили разом з боксерами та штангістами.

Після цієї поїздки та складаня іспитів в школі нас відпустили у відпустку на 10 днів. Потім ще 2 роки ми разом з Іваном прослужили в Ленінградському окрузі і продовжували заняття акробатикою, тільки замість Валєри в нас партнером став Анатолій, старший лейтенант. І ми ще два роки поєднували обов'язки армійські  та виступи на концертах. Одного разу виступали в селиші, в якому була дача Маннергейма, котрий планував захисну лінію Мажино між Францією і Германією.

Також з успіхом виступали на фестивалі, були нагороджені грамотами. В нашій частині зібралася хороша концертна бригада, з якою ми обї'здили багато селищ в Ленінградській області.

Та все закінчується, пройшли три роки і настав час дембіля. А дома знов на рідний завод Кірова, зустрічі зі своїми друзями по спорту. Після роботи тренування в спортивному залі ТМТ. Там Прихода Анатолій вів гімнастику, а ми з Безкоровайним Миколою займались ще й акробатикою. Потім до нас приєднався Калюжний Микола, і ми знов почали виступати на сцені з бригадою клубу ім. С.М. Кірова. Зіна Соколовська працювала в технічному училищі і запросила до себе в зал потренуватися. В училищі працював замполітом Лобурь Іван Іванович і він нам запропонував прийняти участь  в їхній художній самодіяльності.

А в 1966 році ми втрьох, Калюжний, Прихода і я, поступаємо в Сімферопольський педагогічний інститут на спеціальність "вчитель фізкультури".

 

Вход / Регистрация

Сейчас на сайте