ПОДАТКОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО 

 

Зміни, внесені до Податкового кодексу України, покликані виконувати дві найважливіші функції.

По-перше, одним з ключових пунктів порядку денного Міністерства було і залишається питання дерегуляції підприємництва. Усунення бюрократичних бар’єрів, спрощення формальних процедур, оптимізація документообігу – це стратегічні пріоритети.

По-друге, ми прагнули імплементувати в національну практику найвищі стандарти прозорості, створити підґрунтя для формування відповідної бізнес – культури.

Не менш важливим завданням для Міністерства залишається подальше розширення можливостей електронного звітування для платників податків. Наше відомство залишається незмінним у прагненні бути стабільним та прогнозованим партнером для бізнесу.

Упевнений, ми з вами єдині у прагненні разом зробити українську податкову систему прозорою і зрозумілою. Ми плануємо й надалі працювати над удосконаленням податкового законодавства і будемо вдячні за ваші пропозиції та ініціативи.

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко

«Податковий захист» для мобілізованих підприємців

 

У зв’язку з проведенням на території України часткової мобілізації відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року №303/2014 «Про часткову мобілізацію» для забезпечення єдиного підходу в окремих питаннях, зокрема пов'язаних із сплатою фізичними особами - підприємцями єдиного податку, Токмацька ОДПІ повідомляє.

Подробнее...

Плата за землю для фізичних осіб

Фізичні особи - платники плати за землю повинні сплачувати земельний податок та орендну плату за земельні ділянки державної або комунальної власності через установи банків та поштові відділення.

Подробнее...

Утверждена  форма № 1ДФ

Министерство доходов и сборов утвердило форму налогового расчета сумм дохода, начисленного (уплаченного) в пользу плательщиков, и сумм удержанного с них налога (форма № 1ДФ), порядок ее заполнения и представления.

Подробнее...

Доход от репетиторских услуг необходимо задекларировать

Если преподаватель в 2013 году не был зарегистрирован субъектом предпринимательской деятельности, однако предоставлял репетиторские услуги физическим лицам, он обязан включить сумму таких доходов в состав общего годового налогооблагаемого дохода и подать годовую налоговую декларацию в орган Миндоходов.

Подробнее...

О декларировании наследства и подарков

Наследство и подарки, если они получены от члена семьи первой степени родства (муж, жена, родители и дети) или же получены инвалидом I группы либо лицом, имеющим статус ребенка-сироты или ребенка, лишенного родительской опеки, или ребенком-инвалидом, облагаются НДФЛ по нулевой ставке. 

Подробнее...

Будет ли в Украине введено всеобщее декларирование доходов граждан?

Концепция реформы декларирования доходов граждан, которая предложена Министерством доходов и сборов Украины разработана исходя из мировой практики декларирования доходов граждан и администрирования  налога на доходы физических лиц. 

Подробнее...

Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок 

При продажі власної сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок.

Подробнее...

Які витрати включаються  до складу податкової знижки за підсумками 2013 року?

За підсумками 2013 року громадяни  мають право включити до податкової знижки частину суми процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом, суму коштів або вартість майна, переданих у вигляді благодійних внесків неприбутковим організаціям.  

Подробнее...

При виїзді за кордон на постійне місце проживання подайте декларацію

 

Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до органу доходів і зборів декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію). Така декларація подається не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Подробнее...

Затверджено книгу обліку доходів і витрат для визначення податкової знижки

Міністерством доходів і зборів України затверджено форми:

Подробнее...

Утверждена форма налоговой накладной, которая начнет применяться с 1 марта 2014 года

Подробнее...

Вход / Регистрация

Сейчас на сайте

Никого