ЄСВ

 

З 1 жовтня 2013 року органами доходів і зборів по всій території країни розпочато процес прийняття звітності, взяття на облік та зняття з обліку платників єдиного внеску. Відкрито спеціальні рахунки для його перерахування.

Розуміючи всю важливість покладених на нас завдань, ми підійшли до питання адміністрування єдиного соціального внеску відповідально, провели велику технічну й організаційну підготовку, організували роботу так, щоб платники не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора. Більше того, ми прагнемо привнести у процес адміністрування єдиного внеску інноваційні практики та досвід, отриманий при адмініструванні податків, зборів і митних платежів.

Усі форми взаємодії платника з державою – реєстрація, взяття на облік, сплата податків, звітування – мають бути простими, зручними та комфортними. Тож платникам пропонується скористатись послугами розгалуженої мережі сервісних центрів, де можна подати звітність і отримати консультації фахівців з питань сплати єдиного соціального внеску. Для зручності самих підприємців є можливість подавати звітність з єдиного соціального в електронному вигляді. Безкоштовні електронні ключі Міністерства та онлайн - інтерфейс нашого порталу дають змогу робити це без зайвих витрат часу та ресурсів.

У свою чергу від платників ми очікуємо розуміння та співпраці під час запровадження змін.

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко

Розпочав роботу електронний сервіс “Реєстр страхувальників”

На веб-порталі Міндоходів запрацював новий сервіс „Реєстр страхувальників”. 

Подробнее...

Міндоходів планує об’єднати звітність з ПДФО та ЄСВ для зручності підприємців

Міністерство доходів і зборів планує вже найближчим часом  впровадити єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. 

Подробнее...

Міндоходи (Токмак)-17

Міндоходи (Токмак)-16

Міндоходи (Токмак) -
Законодавство ЄСВ

Подробнее...

Вход / Регистрация

Сейчас на сайте

Никого