Вы здесь: ГлавнаяИнтересные проектыВідродження парку

Проект відродження міського парку «Активна молодь обирає активний відпочинок

соціальна Ідея від KroshkaRu

Суть моєї Ідеї ось у чому:

 

Є у мого маленького міста така проблема: кожний чекає, що добрі «дяді з кабінєтів» все вирішать за жителів. Ми сидимо, чекаємо, сваримо тих «дядь», та не замислюємося, що тож наше майбутнє, так робімо його своїми руками! Ось я і вирішила, довести, що для того, щоб створити собі місце відпочинку (молодь часто бідкається, що немає де розважитися у місті), не потрібно чекати, потрібно робити!

Я хочу відродити міський парк ім.Кірова, який зараз знаходиться у руїнах. Для цього потрібно реконструювати дитячий майданчик, літній театр, танцмайданчик; навести там чистоту, досадити дерев, заманити туди бізнесменів для відновлення функціонування кафе, проводити там свята й дискотеки, як раніше. Роботи – непочатий край. Хоча ні, початий. Про це – у наступному пункті.

 

Для втілення своєї Ідеї я вже зробив ось що:

 

По-перше, я згуртувала команду однодумців-патріотів з громадських організацій міста, ми написали проект (з урахуванням бюджету) та надіслали його на декілька конкурсів (В одному виграли 3 тис. грн., прогримівши на пів-Києва, з інших чекаємо відповіді).

По-друге ми почали реалізовувати проект. Ми залучилися підтримкою місцевої влади, городян. Розгорнули піар-кампанію: громадські обговорення у виконкомі та на форумі міста (www.forum.tokmakcity.org.ua). Провели 3 акції, що складалися з концерту, майстер-класів, дискотеки. На акціях зібрали близько 2 тис.грн благодійних внесків. Провели конкурс малюнків «Яким я бачу парк ім..Кірова». Провели акцію «Вальс квітів», у ході якої створили яскраву клумбу у парку. Причепурили парк на 3 суботниках.

По-третє – написала до вас!)))

 

А ось що я ще планую зробити:

 

Ось що ми запланували:

- реконструювати літній театр

- реконстр. танцмайданчик

- встановити лави на території парку біля театру

- встановити біотуалети

- встановити урни для сміття

- прокласти тротуарні доріжки

- насаджати квітів і дерев

- знайти фінансування на побудування дитячого майданчика. Зараз ми займаємося розробкою проекту для цього.

- нагородити переможців конкурсу «Яким я бачу парк ім..Кірова» та акції-конкурсу «Вальс квітів»

- залучати до проведення свят у парку спортивні, культурні, учбові заклади.

Місцева влада усно погодилася налагодити освітлення у парку та посилити охорону, якщо ми зробимо заплановане. Якщо ми зробимо гарнюню з нашого парку, то бізнесмени просто битися будуть, щоб відкрити там своє кафе (безалкогольне й без сигаретне! Щоб було саме так, нам допоможе міс

 

50 000 гривень допоможуть моїй Ідеї ось так:

 

Все що заплановано, за нашими розрахунками, повинне вміститися у 50 тисяч гривень. Це якщо ми відкидаємо витрати на поліграфію та зв'язок (ми вже немало вклали у проект за цими статями, і готові вкласти ще заради ідеї). А також 50 гривень ми витратимо на тортик для організаторів нашого проекту. Треба ж перемогу відзначити!

Також, 50 тисяч нададуть нам ентузіазму для створення у парку ролерського майданчику, та майданчику для собак.

Вход / Регистрация

Сейчас на сайте